REISIJAD

Etnobussi reisijad on seltskond Tallinna Ülikoolis koos õppinud inimesi, kelle ühised huvid ja tegemised kulmineerusid 2009 aasta alguses MTÜ Etnobussi loomisega.  Eelnevalt oldi juba mitmeid aastaid koos erinevaid projekte läbi viidud ning jõutud järeldusele, et kui ise midagi osata, on seda tore ka teistele õpetada.  Nii sündiski liikuv õpituba- Etnobuss. Mitmed meist peavadki vähemal või rohkemal määral Eestimaa erinevates piirkondades õpetajaametit. Seega on meie õpitubades osalejad pidevalt haritud pedagoogide pilgu all :)

Kirjutage ja joonistage meile!

info@etnobuss.ee – Siia võib kirjutada kõik üldised küsimused ja tähtsa info!

Marin Nooni

tel. 5266213 marin@etnobuss.ee – Marin tegelebki   kõige üldisega. Üritustele registreerimise, koostööpartneritega jne. Samuti on tema meie öko-poole eest hoolitseja.

Kristel Kaiv

tel. 55946892  kristel@etnobuss.ee – Kristel on meie parim viltija ja ehete meisterdaja. Tema poole pöörduda seoses esemeliste tellimustöödega.

Jaanika Kuusk

tel. 5012652  jaanika@etnobuss.ee – Jaanika on meie leivaküpsetuse ja muude etnograafiliste toitude valmistamise spetsialist. Temalt saab sooja leiba- mõtelge!

Katrin Visnapuu

tel. 5073332  katrin@etnobuss.ee – Katrin on meie ainuke üliõpilane veel! Tema tegeleb meelsasti Hiiumaa projektidega ja samuti toidukoolituste poolega.

Aili Näär

aili@etnobuss.ee – Aili on meie väärt õpetaja Pärnumaalt.

Jürgo Nooni

jyrgo@etnobuss.ee – Jürgo on tegev tööõpetuseõpetaja Tallinnast ning tegeleb kõigega, mis puudutab Etnobussi mehisemat poolt.

Arno Kuusk

tel. 5267075  arno@etnobuss.ee – Arnost saab tulevikus (siis kui buss omab käega katsutava reaalsuse mõõtmed) tõeline Etnobussi bussijuht.  Samuti on ta meie asendamatu müügimees!