KÕIK MÜÜGIKS!

Siia paneme jõudumööda välja Etnobussi seltskonna poolt valmistatud tooteid. Kõik tooted valmivad käsitööna Eestis ning võimalusel kasutame kodumaise päritoluga materjale- vill, kivid, kasetoht jne. Kaunistamisel eelistame mustreid meie rahvakunsti vallast ning enamasti valmivad tooted vaid tellimuse peale. See annab tellijale suurema võimaluse toote valmimisel kaasa rääkida ja mustreid ning materjale valida.

Paljud tooted on saanud meie poolt omale täiesti uued eestikeelsed nimetused ja seda seetõttu, et antud asjade kirjeldamiseks on varem sobivad sõnad puudunud- nuup, lendrik… Peagi nende asjade tutvustused tulemas! Samuti täieneb ning areneb meie tootevalik pidevalt- hoia silm peal!

Küsi julgelt meie toodete kohta info@etnobuss.ee


KAASASKANTAV RÜPERAALILAUD

Rüperaalilaud on väga praktiline ja vajalik tarbeese neile inimestele, kes ei armasta arvutiga töötada laua taga, vaid eelistavad seda teha kas diivanil või hoopis looduses. Kõik arvutikasutajad teavad, et sülearvuti vajab töötamiseks siledat pinda ning õhku enda ümber, sest muidu kuumeneb arvuti üle. Seetõttu ei tohigi seda hoida süles ega panna alla näiteks patja.

Rüperaalilaud on sellele ideaalne lahendus. See on laud ja padi ühes elemendis. Pealispind, kuhu toetub sülearvuti on puidust ning alumine osa, mis toetub sülle on pehme. Lisaks on see kaunistatud pakutrüki tehnikas erinevate ornamentidega. Ka pehme osa täidise osas saab teha valikuid- tatrakestad või tehisgraanulid. Mõlemad kohanduvad mugavalt toetuspinnaga. Kattematerjaliks linane või puuvillane kangas. Soovi korral lisakaunistused rahvuslikust paelast.

TAGUOTSALAPP

Taguotsalapp on kaasaskantav praktiline istumisalus. Selle võib asetada nii külma kivi peale, kui murule. See on kokkurullitav ning seetõttu mugav näiteks vabaõhukontserdile kaasa võtmiseks. Pealismaterjal linane või puuvillane. Mustrid trükitud pakutrükitehnikas. Täidiseks vill või polüester. Taguotsalappi on võimalik pesumasinas pesta.

Soovi korral valmistame taguotsalapi näiteks firma sümboolikaga või mängualusena (nt Trips-traps-trull, Reis ümber maailma jne).

Valik erinevate Hiiumaa mustritega taguotsalappe.

PAKUTRÜKI  STARDIKOMLEKT

Selline stardikomlekt sobib ideaalselt kingituseks inimesele, kes ei ole pakutrükiga kokku puutunud, kuid tahaks seda väga omal käel proovida.

Komplekt sisaldab:
- trükimustri loomiseks vajalik materjal ja tööjuhend
- trükipakk
- tekstiilivärv
- trükkimiseks sobiv riietusese (pearätik, põll, t-särk jne – vastavalt tellija soovidele)
- pakendiks kaunis käsitööna valminud linane või puuvillane kaunistatud kotike
Soovi korral lisame komplekti ka erinevaid etnograafiliste motiivide näidiseid.

Valik erinevaid trükipaku stardikomlekte! Antud juhul kaunistavad kotte kaunid mustrid Hiiumaalt.

TRIPS-TRAPS-TRULLI MÄNG


Lapsepõlvest tuleb ehk tuttav ette juhtum, kus trips-traps trulli mängimiseks sai ära soditud kõik tapeedid ning raamatuservad. Oli ju väga vaja mängida ning puhast paberit ei olnud alati käepärast võtta.

Meie mõtlesime oma lastele välja pisut parema variandi sellest mängust. See on korduvkasutatav ning valmistatud mõnusatest loodusmaterjalidest. Kuna meie endi lapsed seda väga armastama hakkasid, pakume seda nüüd teilegi.

Mäng koosneb siis mängulauast, nuppudest ning kotikesest, kuhu kõik tarvilik sisse mahub. Mängulaud ning kott on valmistatud linasest materjalist ning kaunistatud pakutrüki tehnikas. Mängunupud on valitud Eestimaa ilusatest kividest, mis omakorda on kaunistatud meie ilusate rahvakunsti ornamentidega. Kott on kokkuseotav rahvusliku paelaga.

Üks tore mäng on alati parim kink! Ja kui ükskord mängust isu täis saab, siis võib kivid rahuliku südamega mereäärde tagasi viia, sest sealt need ju pärit on!

LENDRIK

Lendrik on kangast valmistatud lendav taldrik. See on üks väga nutikas leiutis, mis on heaks alternatiiviks poes müüdavatele plastiktaldrikutele. Võime kinnitada, et lendrikuga mängides jäävad terveks kõik aknad ja kulmud, sest see on pehme ega lõhu kõike, millega ta mängides kokku põrkab. Lendrikuga saab mängida isegi toas!

Valmistatud puuvillasest või linasest kangast. Trükitud pakutrüki tehnikas erinevate etnograafia- aineliste mustritega. Tule proovi lendriku töötavust mõnes meie õpitoas!

PRAKTILINE POEKOTT

Ka praktiline poekott võib olla kaunis! Samuti on ta tunduvalt loodust säästvam kui kilekott. Erinevaid kotte on meie tootevalikus alati olnud. Kotiteema on väärt seda, et olla pidevas arengus ja muutumises, sest muutuvad ju ka inimeste soovid ning vajadused.

Valmistame kotte erinevalt. Teeme seda näiteks ökoloogilisel moel, kasutades ära vanad tekstiilid. Aga ka sedapidi, et oleme võtnud juba valmis poekoti ning seda siis oma äranägemise järgi kaunistanud ja vajalikke detaile lisanud (näiteks taskud, poenimekirja kohad jne). Kotid on valmistatud kas puuvillasest või linasst materjalist. Mõnikord kaunistame kotte lihtsalt vahvate pakutrüki ornamentidega. Kõik valminud kotid on ainulaadsed ja samasuguseid tänaval kindlasti vastu ei tule :)

Kotte võib tellida nii firma sümboolikaga, kui ka lihtsalt meelepäraste kaunistustega.