Etnobuss jälle Kurgal Talupäeval

Nii juba aastaid…, aga endiselt on iga kord midagi uut ja huvitavat ;)

Õpitoas seekord küünlade valmistamine…

… ning toidulaual omatehtud leib koos kilu- ja ingveri-küüslaugu võidega.

Sagimist meie laua ümber jagus terveks päevaks!

Seekord oli väljas ka meie tagasihoidlik müügilaud- lendrikud, linavildist ehted, kiviprossid, mesilasvahast küünlad jms.

Kiidusõnad korraldajatele ning ilmataadile!

Kommenteerimine on suletud.

-->